Tipy na dárek pro muže – elektronika, chytré přístroje a zařízení

Sdílejte s ostatními

Hledáte inspiraci a tipy na dárek pro muže? Článek přináší tipy na dárek pro technologické nadšence – elektronika, chytré přístroje a zařízení.

Kapesní projektor

FullHD Obrazovka s úhlopříčkou 240″ schovaná v kostce o rozměru 5,7 cm, která okamžitě promění obyčejnou bílou stěnu, nebo projekční plátno v luxusní domácí kino, nebo prezentační místnost. Disponuje vestavěnou podporou WiFi, bluetooth připojení, má vlastní reproduktor a na nabití vydží přehrávat až 5 hodin. Jeho hlavní předností je ovšem hlavně jeho velikost, bez problémů se vejde do pracovní tašky, nebo batohu – můžete ho mít kdykoliv po ruce.


Kindle Paperwhite 4


4 generace populární čtečky elektronických knih nabízí displej s velice jemným rozlišením pro komfortní dlouhodobé čtení, šetrné k očím. Nechybí podpora bluetooth a čtečku si můžete vzít i k vodě, je totiž vodotěsná. Podporuje také přehrávání audioknížek (přes připojená sluchátka). Má také podsvícený display pro noční čtení.


Powerbanka s velkou kapacitou a rychlým nabíjením

Tato oblíbená nabíječka Xiaomi je kompatibilní s jakýmkoliv USB zaříením – můžete připojit 2 přístroje zároveň. Má vysokou kapacitou 20 000mAh a disponuje možností rychlého nabíjení. Určitě se tak stane nezbytností na cestách a výletech pro každého, kdo využívá mobilní telefon, GoPro kameru, nebo digitální fotoaparát. Tato powerbanka je ke všemu velmi bezpečná, odolná proti vysokým teplotám, disponuje ochranou proti zkratu, přepětí, nebo nadměrnému vybití.

 


Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku

Oblíbená a pohodlná bezdrátová sluchátka se skvělým poměrem cena/výkon s perfektním zvukem a hlubokými basy. Umělá inteligence analyzuje rušivé zvuky a automaticky upravuje zvuk v reproduktorech, aby je eliminovala. V ideálních podmínkách vydrží sluchátka přehrávat na jedno nabití až 35h.


Kamera do auta

Oblíbená kvalitní Full HD kamera do auta s magnetickým uchycením, která poskytne důkazní materiál v případě nehody.  TrueCam nabízí kvalitní obraz i v noci a možnost propojení se smartphonem. Kamera dokáže ve vysokém rozlišení natočit vše, co se před vozem děje. Ideální úhel záběru 150° nezkreslí obraz a důležité objekty jako SPZ zůstanou velké a čitelné.


Robotický vysavač

Na poli robotických vysavačů kraluje už od počátku firma iRobot, která je v tomto segmentu domácích spotřebičku techlnologicky nejdál. Tento model (Roomba e5) nabízí ideální poměr cena/výkon. Dvojice protisměrných pogumovaných kartáčů bez štětin je odolná proti namotávání chlupů a vlastů, robota můžete propojit s chytrým telefonem, nebo dokonce integrovat s chytrou domácností, jako je Google home, nebo Amazon Alexa.


Vertikální myš Logitech

Tahle bezdrátová myš udělá určitě radost každému, kdo denně pracuje s počítačem delší dobu. Oblíbená vertikální ergonomická myš Logitech snižuje zatížení ručních svalů, tlak na zápěstí a respektuje přirozenou polohu ruky. Myš má také velmi přesný senzor (4000 DPI) a slušnou výdrž baterie – až 4 měsíce na jedno nabití.


Google home hub

Chytrý domácí asistent Google home dokáže opravdu hodně. Tento tablet s integrovaným reproduktorem dokáže přehrávat hudbu, videa a také ovládat propojené spotřebiče chytré domácnosti. Ovládat jej můžete hlasem (v angličtině a v němčině a dalších světových jazycích, zatím bez češtiny), nebo prostřednictvím dotykové obrazovky.


GoPro Hero 8

GoPro Hero 8 představuje naprostou špičku na poli odolných digitálních kamer. I bez obalu je kamera vodotěsná až do 10 m, podporuje hlasové příkazy, HDR, LiveStreaming, stabilizovaná časosběrná videa, umí 4K videa při 60fps, má vylepšený systém stabilizace a spoustu úchytů a příslušenství.


Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS

Tyto elegantní hodinky firmy Xiaomi zvládnou sledovat veškeré vaše sportovní aktivity, rozpoznají až 12 různých základních pohybů. Umí také sledovat kvalitu vašeho spánku. Navíc celý den zaznamenávají srdeční tep a při jakýchkoli nezvyklých hodnotách vás upozorní. Jsou voděodolné a vydrží dva týdny každodenního používání bez potřeby nabití. Hodinky se pyšní krásným AMOLED displejem s jemným rozlišením 348×442.

další články s tipy na dárek:

10 tipů na skvělý tech dárek do 1000,- Kč

Tipy na tech dárek do 2000,- Kč

Sdílejte s ostatními

Napsat komentář