Nejlepší multiplayer hry na PC zdarma

Sdílejte s ostatními

V tomto článku přinášíme nejlepší online – multiplayer hry na PC zdarma (Steam, EPIC games…) free to play. Některé z nich mohou být zdarma pouze po omezenou dobu.


CS GO

Platforma:

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) navazuje na týmovou akční klasiku starou již 19 let. CS: GO nabízí hlavně lepší grafiku, nové i staré mapy, zbraně, postavy, herní módy a mnohé další. To vše nyní zcela zdarma.

odkaz pro stažení zde


World war Z

platforma:

Skvělá kooperační zombie – střílečka max pro 4 hráče. Do 2. Dubna 2020 na platformě EPIC games zdarma.

Stáhnout můžete zde


PATH OF EXILE

Goticky laděná RPG s obrovskou škálou schopností postav a možných vylepšení. Zasazená do světa zamořeného různými monstry. Skvělý systém soubojů, který se může srovnávat i s Diablem 3. To vše nyní zcela zdarma.

Odkaz pro stažení zde


TEAM FORTRESS 2

Platforma:

Team Fortress je jedna z nejpopulárnějších akčních online her všech dob. Dvojka nabízí nové herní režimy, mapy a vybavení. Devět odlišných tříd poskytuje širokou škálu specifických vlastností a taktických možností a dokáží se tak přizpůsobit hráčovým schopnostem.

Odkaz pro stažení zde


DOTA 2

Dota 2 je oblíbená MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) vyvíjená slavnou firmou Valve Corporations s miliony hráčů po celém světě. Mnoho zemí ji dokonce uznaná jako plnohodnotný sport. Jedná se o remake Defense of the Ancients, oblíbené modifikace ze hry Warcraft III.

Stáhnout můžete zde


WARFRAME

platforma:

Ve hře Warframe se ocitáte ve hlubokém vesmíru, kde z pohledu třetí osoby ovládáte antického bojovníka rasy Teno v obleku “warframe”, který mu poskytuje zvláštní schopnosti. Kooperační rychlá MMORPG akce v rozlehlém prostoru. Hra obsahuje prvky FPS, RPG a Stealth. Mise můžete plnit sami, nebo v kooperačním režimu až se čtyřmi spoluhráči. Warframe je od počátku designovaná jako free-to-play a snaží se vyhýbat elementům pay-to-win (nemusíte platit mikrotransakce za posun ve hře).

Odkaz pro stažení zde

 

Sdílejte s ostatními

Napsat komentář