Nejlepší horory v roce 2018

Sdílejte s ostatními

Nejlepší horory v roce 2018. Příspěvek obsahuje výběr 10 nejlepších hororů, jejich hodnocení na IMDB a link na trailery ke všem filmům.

1. Tiché místo (2018)

A Quiet Place (original), imdb: 7,7/10

Děj filmu se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde je rodina nucena žít zcela potichu, aby zůstala v bezpečí před monstry z vesmíru s ultra-vyvinutým sluchem.


2. Děsivé dědictví (2018)

Hereditary (original), imdb: 7,1/10

Poté, co rodina pochová matku, truchlící pozůstalí jsou pronásledováni paranormálními jevy. Postupně začnou odkrývat její temná tajemství.


3. Anihilace (2018)

Annihilation (original), imdb: 6,9/10

Bioložka (Natalie Portman) se vydává na tajnou a nebezpečnou expedici do tajemné zóny, kde přírodní zákony přestávají platit.


4. Nepříčetná (2018)

Unsane (original), imdb: 6,5/10

Mladá dívka je nedobrovolně zavřená v psychiatrické léčebně, kde čelí svému největšímu strachu – nejedná se však pouze o výplod její fantazie?


5. Winchester: Sídlo démonů (2018)

Winchester (original title), imdb 5,4

Excentrická dědička (Hellen Mirren) firmy na střelné zbraně se usadí v Kalifornském sídle, kde ji pronásledují duše lidí zastřelených puškami Winchester.


6. Upgrade

Upgrade (original), imdb 7,4

Děj se odehrává v blízké budoucnosti, kde technologie ovládají téměř všechny aspekty lidského života. Hrdina Trace, který se technlogickým trendům vyhýbá, se dostane do situace, která mu obrátí život naruby a jediným východiskem je implantát, který mu dodá téměř nadlidské schopnosti.


7. Ghostland

Incident in a Ghostland, imdb 6,3/10

Matka dvou dětí, která zdědí dům je konfrontována s vraždícími vetřelci, a to hned první noc v jejich novém domě. Matka svede boj o život svých dětí. Po 16 letech se do tohoto domu její dcery vrátí a začnou se dít podivné věci.


8. Jack staví dům

The House That Jack Built (2018), imdb 6,7

Příběh vysoce inteligentního sériového vraha, který své vraždy považoval za umělecká díla. Během 12 let svého působení své “umění” dovádí k dokonalosti, policie je mu však stále blíže v patách.


9. Loutkař: Malá říše

Puppet Master: The Littlest Reich (2018), imdb 6,3/10

Když na aukci loutek tajemná moc loutkám vdechne život, rozpoutá se hotové peklo.


10. Dole v temné chodbě

Down a Dark Hall (2018), imdb 6/10

Nová studentka prestižní školy v Blackwoodu se střetne s nadpřirozenými jevy a temnými silami její ředitelky.

pokračovat na Nejlepší tech videa na youtube

Sdílejte s ostatními

Napsat komentář