Nejlepší FPS hry pro Android/iOS – TOP 10

Sdílejte s ostatními

nejlepší FPS hry pro Android a iOS

V tomto článku jsme vybrali nejlepší FPS hry pro Android a iOS, které jsou v současné době k dispozici. Tento žánr v posledních letech nabral obrátky a perfektní zážitek ze hry můžete zažít nejen na PC a konzoli, ale i na telefonu. FPS hry jsou zpravidla náročnější na hardware, počítejte tedy s tím, že pro většinu z níže uvedených her budete potřebovat přeci jen nějaký výkonnější telefon.

OBSAH:
1. PUBG Mobile
2. Critical OPs
3. Modern combat 5: Blackout
4. Dead Trigger 2
5. Bullet Force
6. Unkilled
7. N.O.V.A. Legacy
8. Fortnite
9. The Sun: Origin
10. Guns of boom

1. PUBG Mobile

Hodnocení: 4,5/5

PUBG (PlayerUnknown’s Battleground) je skutečně revoluční “battle royale” hra, ve které budete jedním ze 100 hráčů vysazených beze zbraně na velkou mapu. Hlavním znakem této hry je naprostá volnost v pohybu, strategii, můžete zde využívat nespočet dopravních prostředků a různých zbraní.

 

 

 


2. Critical Ops

Hodnocení: 4,4/5

Moderní adrenalinová střílečka byla od základu stavěná především pro online multiplayer. V současné době jde o jednu z nejpopulárnějších her tohoto žánru – hra nabízí několik herních režimů a také obrovské možnosti kustomizace zbraní. Zvláštností je fakt, že hra neobsahuje žádný placený obsah, který by vás zvýhodnil ve hře – nemusíte tedy platit, abyste udrželi krok s protiháči.

 

 

 


3. Modern Combat 5: Blackout

Hodnocení: 4,3

Hra nabízí úžasnou grafiku se kterou se pomalu může začít srovnávat i s konzolemi. Modern Combat 5: Blackout nabídne skvělou, i když poněkud přímočarou hlavní kampaň, samozřejmě nechybí ani režim multiplayer, ve kterém můžete s kamarády vytvářet vlastní squady.

 

 

 


4. Dead Trigger 2

Hodnocení: 4,5/5

Dead Trigger 2 je hra se zombie tématikou z produkce českého studia Madfinger. Přestože se jedná o starší hru (vyšla už v roce 2013), po grafické stránce stále drží krok s konkurencí. Kampaně jsou plné zajímavých misí, neuvěřitelně zábavné a hra má také skvělou hratelnost.

 

 

 


5. Bullet Force

Hodnocení: 4,5/5

Jenda z nejlepších FPS akcí pro mobilní platformy. Můžete hrát jak online multiplayer (až 20 hráčů), tak i offline kampaň, bez nutnosti připojení k internetu. Hra nabízí spoustu různých zbraní a jejich doplňků, rozmanitá prostředí i herní režimy.

 

 

 


6. Unkilled

Hodnocení: 4,5/5

Unkilled je po Dead Trigger 2 další česká zombie střílečka, která volně navazuje na Dead trigger 2. Hra nabízí více než 150 příběhových misí, kde změříte síly nejen různorodou škálou zombie nepřátel, ale také unikátních bossů. Můžete také bojovat proti skutečným protivníkům na pěti různých PvP mapách. Stejně jako ostatní FPS střílečky studia Madfinger má tato hra skvělou grafiku a intuitivní ovládání.

 

 

 


7. N.O.V.A. Legacy

Hodnocení: 4,4/5

 

NOVA Legacy je hra z díly Gameloftu, která se pyšní více než 50,000,000 stažení. Je to klasická sci-fi FPS střílečka navazující na předchozí hry série N.O.V.A. Hrát můžete pohlcující offline kampaň, nebo několik různých režimů multiplayer. Určitě stojí za vyzkoušení.

 

 

 


8. Fortnite

Jedna z novějších her, která má zatím “beta” status. Vše začíná vyskočením z letadla na velký ostrov, vaším úkolem je pomocí všemožných zbraní a úkrytů přežít kolo a zůstat jako poslední naživu. Hra byla předělaná z PC/konzole a dokonce můžete synchronizovat svůj účet napříč těmito platformami.

 

 

 


9. The Sun: origin

Hodnocení: 3,9/5

Postapokalyptická hra s vyšší obtížností proklamovanou samotnými vývojáři. Nebezpečí číhá na každém kroku: radiace, otrava jedem, žízeň, hlad.. přežití ve světě The Sun: Origin nebude žádná legrace. Hra má propracovaný příběh, odehrává se v postapokalyptickém světě v roce 2050 po obrovském sluneční erupci, která zahalila svět do radioaktivního mraku. Vaším úkolem bude průzkum nehostinných pustin, hledání léků a munice, přičemž budete čelit jiným přeživším, radiací zasaženým psům a dalším nebezpečím.

 

 

 


10. Guns of boom

Hodnocení: 4,5/10

Komixově laděná akční 3D střílečka se snadným a intuitivním ovládáním, spoustou map a herních režimů, kustomizací postav, skillů a zbraní. Hra by měla fungovat i na starších zařízeních.

 

 

 


Sdílejte s ostatními