Nejlepší AR aplikace pro Android

Sdílejte s ostatními

AR (Augmented reality) je zatím poměrně mladá technologie, schopná “rozšířit” pohled do reálného světa o doplňkové informace, nebo jiné virtuální objekty. AR Technologie pro android využívá kameru vašeho telefonu, doplňuje snímaný obraz a v reálném čase zobrazuje takto rozšířenou “realitu”. Některé aplikace podporují také 3d zobrazení přímo ve VR helmě, takže můžete pozorovat okolní prostředí skrze kameru vašeho telefonu, s možností různých filrů, doplňkových informací, nebo virtuálních objektů. Kvalitních aplikací pro Android, využívajících koncept AR, není mnoho. V tomto článku jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější a nejlepší AR aplikace pro Android, které určitě stojí za vyzkoušení.

Reality Hacker VR (free)

Tato aplikace spojuje technologie VR a AR. Umožní z první ruky zažít, jaké to je být barvoslepý, můžete aplikovat různé barevné filtry. Můžete dokonce pozorovat okolní svět prostřednictvím “cartoon” režimu. Zatím jde o jedinou aplikaci, která něco podobného umožňuje.

stáhnout na Google play


Augment (free)

Tato mobilní aplikace umožní zobrazit 3D modely integrované v reálném čase. Můžete si do aplikace nahrát vlastní 3d modely a sledovat, jak zapadnou do reálného prostředí.

Stáhnout na Google play

Stáhnout na iTunes


Jurassic World Alive

V této hře máte za úkol zachránit dinosaury před vyhynutím. Hra využívá GPS vašeho telefonu a vy budete mít za úkol vystopovat ve ve vašem okolí dinosaury, shromáždit jejich DNA a vytvořit vlastní dinosaury.

Stáhnout na Google play


AR Smash Tanks

Tanková bitva pro AR, která podporuje multiplayer režim, můžete si zahrát s kamarády třeba na svém jídelním stole…

Stáhnout na google play

Stáhnout na iTunes


Inkhunter

Napadlo vás někdy, jak by vám slušelo tetování? Tato aplikace vám to ukáže v reálném čase.

Stáhnout na google play

Stáhnout na iTunes


Knightfall AR

V této hře budete bránit svůj hrad před nájezdy nepřátel. Budete postupně vylepšovat obranné prvky, odolávat vlnám nepřátelských nájezdů. V jednom ze speciálních režimů si můžete dokonce udělat selfie s postavami ze hry.

Stáhnout na Google play


Zombie Gunship Revenant AR

AR zombie střílečka, kde získáte kontrolu nad těžce ozbrojenou helikoptérou, abyste postříleli hordy zombie nepřátel. Hra je v režimu termální kamery, který simuluje skutečné armádní systémy.

Stáhnout na Google play

Stáhnout na iTunes


Walking Dead: Our World

V této hře máte za úkol vyrazit přímo do ulic vašeho města, kde budete čelit hordám krvelačných zombíků. Námětem je slavný seriál Walking Dead, takže můžete ovládat své oblíbené postavy tohoto seriálu. Velmi inovativní a zábavná AR hra.

Stáhnout na Google Play

Stáhnout na iTunes

Sdílejte s ostatními

Napsat komentář