Mobilní hry s nejlepší grafikou (Android & iOS)

Sdílejte s ostatními

Vybrali jsme pro vás mobilní hry s nejlepší grafikou (Android & iOS), jaká je v současné době pro tuto platformu k dispozici. Pokud hledáte inspiraci pro maximální využití high-end telefonu, tento článek je právě pro vás.

Xenowerk

Po grafické stránce jedna z nepovedenějších her pro mobilní telefony vůbec. Děj se odehrává v podzemních komplexech laboratoří, kde se experimenty vymkly z kontroly a celý komplex zamořily hordy nepřátelských mutantů. Hra je plná různých světelných efektů, kvalitního zpracování stínů apod. Na lepších telefonech běží plynule na 60FPS, uživatel si může nastavit úroveň grafických efektů i rozlišení, což není u mobilních her zvykem.

 

Stáhnout můžete zde:


 Modern Combat 5

Klasická FPS střílečka ve stylu Call of Duty s výbornou grafikou. Můžete v ní dokonce vyzkoušet míření pomocí gyroskopu.

 

Stáhnout můžete zde:


Escape legacy

Pokud máte rádi únikové hry a řešení logických úkolů, pak určitě vyzkoušejte Escape Legacy. Tato hororově laděná adventura má navíc velmi dobrou grafiku, která skvěle doplňuje atmosféru.

 

Stáhnout můžete zde:


Escape from chernobyl

Atmosférická hra o přežití v prostředí radiací zamořeného Černobylu s úžasnou grafikou. Hra nabízí prostředí založené na skutečném komplexu v Černobylu. Radiace zde způsobuje různé anomálie, zombíci tak nebudou jediným nebezpečím, které na vás v této hře číhá.

 

Stáhnout můžete zde:


Dead Trigger 2

Vynikající FPS z dílny Brňěnského studia Madfinger je jednou z nejoblíbenějších mobilních stříleček vůbec. Hra nabízí výbornou grafiku a skvělou hratelnost, 10 regionů, 33 různých prostředí, 37 různých zbraní.

 

Stáhnout můžete zde:


PUBG mobile

Legendární online střílečka až pro 100 hráčů postavená na Unreal 4 enginu nabízí herní zážitek, který je zatím nejblíže PC hrám na mobilních zařízeních.

 

Stáhnout můžete zde:


Real Racing 3

Nejlepší závodní hra pro mobilní telefony, s více než 200 mil. staženími. Hra nabízí úžasnou grafiku, závodní okruhy založené na skutečných tratích a neustálé aktualizace s novým obsahem.

 

Stáhnout můžete zde:


 

 

Sdílejte s ostatními

2 komentáře u „Mobilní hry s nejlepší grafikou (Android & iOS)“

  1. Pingback: 10 nejlepších her pro 2-4 hráče na Playstation 4 (PS4) - TechTips.cz

  2. Pingback: 10 nejlepších offline android her - TechTips.cz

Napsat komentář